Panele KAINDL  


Kaindl GmbH jest filią M.Kaindl Holzindustrie, jednego z wiodących w Europie dostawców materiałów drewnianych.

Produkty marki Kaindl to rezultat wieloletniego doświadczenia połączonego z bogatą wiedzą techniczną.

Siedziba firmy znajduje się w Salzbugru.

Kaindl jest jednym z wiodących producentów laminowanych materiałów podłogowych – roczna produkcja przynosi około 40 mln metrów kwadratowych, co daje firmie Kaindl Flooring 25% udziałów na rynku światowym. Kaindl przy udziale około 780 pracowników osiąga roczny obrót w wysokości 333 mln euro.

Od 1989 roku Kaindl jest jedynym producentem wszystkich rodzajów podłóg laminowanych, jest zatem pionierem w dopiero rozwiniętym rynku tego rodzaju produktów.

Produkty firmy Kaindl są wyjątkowo wytrzymałe i solidne. Są również niesamowicie higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości, a więc zdrowe i bezpieczne.

Kaindl Flooring nie ogranicza się jedynie do wyrobu podłóg. Wszystkie niezbędne produkty wstępne również są wytwarzane w Kaindl, co oznacza, że jakość podłóg podlega jeszcze lepszemu testowaniu, a innowacje pozwalają na ciągłe ulepszenia.

Kaindl Flooring jest członkiem-założycielem EPLF – stowarzyszenia Europejskich Producentów Podłóg Laminowanych [European Producers of Laminated Flooring], które jest odpowiedzialne za opracowywanie i utrzymywanie wytycznych dla jakości podłóg laminowanych w Europie.

Produkty wstępne:

  • Produkcja MDF
  • Produkcja HDF i i płyt biurowych
  • Impregnowane płyty dekoracyjne
  • Produkcja płyt laminowanych
  • Powlekanie płyt
  • Podłogi Floors cut to size / Konfektionierung der Fußböden